Які бувають ксенонові лампочки для автомобіля?

Советы по ремонту

Автомобільні ксенонові лампочки користуються особливою популярністю серед сучасних автомобілістів. Насправді у цьому не має нічого дивовижного. А все тому, що газорозрядні оптичні продукти мають зовсім інші конструктивні особливості у порівнянні із іншими лампочками. Тут справа йде про елементи, конструкція яких передбачає наявність двох електродів замість нитки вольфрамової, між якими створюється електричний розряд. Саме це призводить до випромінювання якісного освітлення, здатного підсвітити дорогу при будь-яких умовах.

Крім цього варто сказати, що ксенонові лампочки здатні повноцінно виконувати свої основні функції лише при наявності блоків розпалу. Ці маленькі прибори використовуються для генерування напруги, швидкого розгоряння оптики, а також для її безперебійної роботи на протязі довгого часу.

Як би там не було, розраховувати на отримання бажаного результату можна лише у тому випадку, якщо ви із самого початку із усією відповідальністю віднесетесь до вибору оптичних приладів. Вся справа у тому, що ксенонові лампочки можуть мати зовсім різні цоколі, колірну температуру та призначення. Давайте більш детально поговоримо про кожний окремий пункт.

Якщо казати про монтажні цоколі газорозрядної оптики https://zax.ua/ua/shop/lamps/index.html, тут все залежить безпосередньо від самого транспортного засобу. В залежності від країни виробника машини можуть оснащуватися цоколями Н, НВ або іншими типами, але це відноситься лише для штатного ксенону. Безумовно, частіше за все приходиться говорити про наявність цоколів Н, які доповнюються цифровими символами. Таким чином, можна дізнатися повну інформацію щодо використання оптичного приладу у окремих ліхтарях.

Також доведеться заздалегідь розібратися із колірною температурою ксенону, яка може мати зовсім різні показники. Саме тому для головної оптики ідеальним варіантом вважаються лампочки із показником від 5000 до 6000К. А ось що стосується противотуманних ліхтарів, для них оптимальним варіантом вважаються прилади із параметром 4300К, які випромінюють біль жовте світло, за рахунок чого якісно підсвічується дорога при пересуванні у непогоду.

Якщо казати про основне призначення газорозрядних приладів, вони можуть встановлюватися на машини із роздільною або сумісною оптикою. У першому випадку перевага віддається традиційним ксеноновим лампочкам. А ось у другому варіанті підходящим варіантом вважаться біксенонові лампочки, які із легкістю виконують функції як ближнього,так і дальнього світла.

При наявності питань, звертайтеся за консультацією до співробітників профільної компанії.