Цоколь світлодіодної лампочки, дійсно так важливо його правильно вибрати?

Советы по ремонту

Якщо казати про світлодіодні прилади для транспортних засобів, вони вважаються найбільш популярними товарами на сучасному ринку. А все тому, що відрізняються великою кількістю переваг порівняно із іншими приладами, за рахунок чого кожен власник отримує бажаний рівень підсвічування дороги.

Безумовно, конструкція таких елементів значно відрізняється. Кожна світлодіодна лампа створена за допомогою багатьох маленьких діодів. Саме тому такі прилади випромінюють якісний світ.

Перед ти, як облаштувати систему освітлення власного транспортного засобу такими елементами, рекомендується спочатку розібратися із їх основними перевагами. Це дасть можливість зрозуміти, чи дійсно діоди здатні повністю задовольнити.

  1. По-перше, діоди можна із легкістю використовувати для машин із напругою як 12, так і 24в.

  2. По-друге, такі елементи можуть влаштовуватися навіть у найбільш скоромному простору, за рахунок своїх компактних параметрів.

  3. По-третє, під час роботи світлодіодні лампочки використовують мінімальні кількість енергії.

  4. По-четверте, для кожного окремого оптичного приладу в машині є можливість підібрати підходящі лампи.

  5. По-п’яте, діоди здатні функціонувати у безперебійному режимі на протязі тривалого часу. Саме тому автомобілісту не доведеться регулярно замінювати лампочки в машині.

  6. По-шосте, порівняно із галогеновими приладами, світло діоди випромінюють більш яскраве світло.

  7. По-сьоме, такі елементи мають особливу можливість вистоювати перед різними вібраціями та ударами.

Для того щоб оптичні приладі могли якісно справлятися зі всіма поставленими задачами, їх необхідно грамотно підібрати. У першу чергу перед здійсненням покупки доведеться звернути особливу увагу на цоколь лампочки. Справа в тому, що кожна окрема фара в машині має особливу частину, яка контактує із проводкою. Саме тому, якщо встановити лампочку із непідходящим цоколем, вона не зможе виконувати свої основні функції. Наприклад, для ближнього та дальнього світла більшості машин використовуються світлодіодні лампи H4. А ось що стосується ПТФ, для них доводиться підбирати інші прилади.

Крім всього іншого необхідно звернути особливу увагу на основні показники світлодіодних продуктів. У першу чергу це стосується колірної температури та світлового потоку.

Також необхідно розібратися із виробником світлодіодних лампочок для автомобіля. Тут необхідно віддавати перевагу лише тим приладам, які випущені відомими та кваліфікованими компаніями, які в своїй справі використовують лише якісні матеріали та новітні технології.

Знайти широкий вибір світло діодів для авто, можна на спеціалізованому ресурсі.